Pınar Bayram

Pınar Bayram

Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme mezundur. Kariyer Net’te uzun yıllar eğitim uzmanı olarak görev almıştır. Gayrimenkul sektörüne yatırımcı olarak başlamış olup sektörü çok sevmiş ve 2011 yılında Re/Max’de ofis yöneticisi olarak çalışmıştır. 2012 yılında Re/Max ofisleri arasında en başarılı ofis yöneticisi ödülünü almıştır.

Emlak sektöründe en büyük yakıtın frekans ve enerji olduğunu yaşayarak öğrenmiştir. Hobi olarak ilgilendiği kişisel gelişim alanında çeşitli eğitimler alıp, alanı olan gayrimenkule uyarlayarak ilerlemiştir. Kendinde olan dönüşümü izledikçe kendine yatırım yapmaya büyük bir hevesle devam etmiştir. Bir buçuk yıl süren yaşam koçluğu eğitimini tamamlayarak profesyonel olarak koçluk yapmaya başlamıştır.

Kazanan tutumda olmayı, evrensel sistemin işleyişini, ilerleme tuzaklarını, günlük hayatta uygulaması kolay tekniklerle anlatarak hayatı daha kolay ve konforlu bir alanda yaşamanın mümkün olduğunu paylaşmayı amaç edinmiştir. Özetle gayrimenkul sektöründeki 9 yıllık tecrübesiyle kişisel gelişimi harmanlayarak Pınar’ca bir eğitim modeli tasarlamıştır.

Diğer Üyeler

0