İndirim!

Emlakta Kişiye Özel Danışmanlık

 950,00  700,00

Tarih ve saat: 1 saat olan kişiye özel danışmanlık tarihi ve saati karşılıklı belirlenecektir.
Yer: Zoom
Danışman: Belgin Benek
Katılım bedeli: 700 TL / saat

Yurt dışındaki başarılı emlak profesyonellerinin farkı kendilerine yol gösteren uzmanlarla birlikte hareket etmeleridir. Bu uzmanlar, koçluk ve mentorluk yaparak emlak profesyonellerinin işlerindeki verimliliği, performansı ve karlılığı yükseltmelerinde önemli rol oynar.

Türkiye’nin her yerinde emlak girişimciliği mesleğini yürüten ofis sahibi ve danışmanları bu konuda artık yalnız değil. Kişiye özel  danışmanlık hizmeti artık Zoom üzerinden 16 yıllık sektör tecrübesiyle iletişim uzmanı Belgin Benek tarafından veriliyor. İster haftada 1 saat, ister iki haftada 1 saat, isteğiniz ve ihtiyacınız doğrultusunda bu hizmeti şahsınıza özel alabilirsiniz.

Kimler katılmalı: Emlakta başarıya giden yolda deneme yanılmayla vakit kaybetmek istemeyen uzmanlar

Kurallar:

  • Bu danışmanlık, satın aldığınız 1 saatlik kişiye özel danışmanlık hizmeti Belgin Benek tarafından Zoom’da canlı gerçekleştirilir.
  • Bu danışmanlık hizmetine satın alımı tamamladıktan sonra kayıt olduğunuz emailinize gönderilecek olan Zoom linkine tıklayarak katılabilirsiniz.
  • Danışmanlık için tarih ve saat karşılıklı belirlenir.
  • Danışmanlığa web sayfası üzerinden bilgisayar, tablet, ya da telefonunuzdan katılabilirsiniz.
  • Bu program yalnızca danışmanlığı satın alan kişi içindir, aynı katılım linki ile başka kişi ya da kişiler katılamaz.
  • Danışmanlık esnasında, kişisel sebeplerle kopmalar yaşayarak programın bir kısmının veya tamamının izlenememesi kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Bu programın usulsüz şekilde kaydedilmesi, yayınlanması veya pazarlamaya çalışılmasının tespiti halinde hakkınızda hukuki süreç başlatılacaktır.

Tarih ve saat: 1 saat olan kişiye özel danışmanlık tarihi ve saati karşılıklı belirlenecektir.
Yer: Zoom
Danışman: Belgin Benek
Katılım bedeli: 700 TL / saat