‘Hazır İş Devri Uzmanlığı’ tanıtım semineri

Tarih: 7 Temmuz Salı
Saat: 21:00 – 22:00
Yer: Zoom’da canlı
Sunan: Osman Faik Bilge – F&M kurucusu

EMLAKTA YEPYENİ BİR ALAN: ‘HAZIR İŞ DEVRİ UZMANLIĞI’

Hazır iş devirleri ve emlak eğitimleri alanında en yetkin isimler Osman Faik Bilge ve Hilmi Işıkören ‘Hazır İş Devri Uzmanlığı’ ağı oluşturma konusunda iş ortaklığı yaptılar.

Pandemi sonrası kafeden lokantaya, restorandan markete, okuldan hastaneye birçok markalı hazır işlerin devir taleplerinin yanı sıra, ihtiyatlı girişimcilerin sıfırdan kurmak yerine devreden hazır işlere olan talepleri giderek yükselmekte. Bu yoğun talebe cevap verebilmek uzmanlık gerektiriyor. Emlakta konut ve ticari tarafta işin pek çok uzmanlık alanı var. Ancak hazır iş devri, emlak danışmanları için bugüne kadar profesyonel olarak girilmemiş bir alan.

Türkiye’nin markalı hazır iş devirleri konusunda en yetkin şirketi F&M ve Işıkören Danışmanlık iş ortaklığıyla oluşturulan ‘Hazır İş Devir Uzmanlığı’ iş modeli emlak uzmanlarına yeni ve karlı bir alan açıyor. Bölgesinde ehil olan emlak uzmanlarının seçilerek alındığı uzmanlık ağında, devreden ve devralanları buluşturup yüksek karlı işler yapmak mümkün. Devir uzmanları için bölgeler tanımlanıyor, bölge yetkisi verilerek iş yönlendirmesi yapılıyor. Eğitim, intranet, yönlendirme, koordinasyon gücü ağın verimliliğini yükseltiyor. Devir uzmanları; devralmak isteyen adayı getiren, devredeni getiren ve devri yapan olmak üzere üç kademeli bir uzmanlık hizmeti veriyor. Seçilen devir uzmanları anlaşmanın imzalanmasıyla birlikte ciddi bir eğitim programına katılıyor, sınavı geçip başarılı olanlar ‘Hazır İş Devri Uzmanı’ unvanıyla çalışmalara başlıyor.

Türkiye’de franchise alanında en yetkin şirketiz. Emlak franchise alanında 23 yıllık deneyimiyle Işıkören Danışmanlık, 2010’dan beri eğitim ve danışmanlık veriyor. 1996’dan bu yana F&M olarak franchise verenlere hizmet veriyoruz. 2006’dan bu yana franchise alanlara markalı işleri devrediyoruz. 2016’dan bu yana Devirsepeti.com olarak portföyümüzü sunuyoruz. Franchise danışmanları ağımızla sistem kuruyoruz, satıyoruz. Farkımız, yapabilecek girişimciye, kazanan işi, makul fiyata vermemiz. Müşteriye bizim gibi yaklaşacak devir uzmanları ağı oluşturuyoruz.” diyen Osman Faik Bilge alanında en yetkin isim olarak tanınıyor.

“Farkımız, yapabilecek girişimciye, kazanan işi, makul fiyata vermemiz. Müşteriye bizim gibi yaklaşacak devir uzmanları ağı oluşturuyoruz. Türkiye’de emlak danışmanları için ilk kez oluşturulan bu ağda nitelikli ve kazandıran işler yapmak mümkün” diyen Hilmi Işıkören alanında en yetkin isim olarak biliniyor.

Osman Faik Bilge kimdir?

1996’dan bu yana F&M şirketiyle franchise verenlere hizmet veren Osman Faik Bilge, 2006’dan bu yana ise franchise alanlara markalı işleri devrediyor. Markalar için gayrimenkulde yer seçimi konusunda da uzman olan Bilge, yaklaşık 25 yıldır franchise markalarına danışmanlık vermekte ve çok sayıda hazır iş devri gerçekleştirmektedir. TÜGİDER üyesi olan Bilge, aynı zamanda Ulusal Franchise Derneği UFRAD’ın kurucularındandır.  

Hilmi Işıkören kimdir?

Hilmi Işıkören, 1997 – 2010 yılları arasında uluslararası gayrimenkul markaları RE/MAX Türkiye – Century 21 Türkiye – Realty World Türkiye’de üst düzey yöneticilik ve kurucu ortaklık yaptıktan sonra 2010’da Işıkören Danışmanlık şirketini 2005’den beri birlikte çalıştığı Belgin Benek ile kurdu. 23 yıllık deneyimiyle her yıl binden fazla kişiye eğitim ve şirketlere danışmanlık veren Hilmi Işıkören’in ayrıca ‘10 Numara Motivasyon’ kitabı vardır.

‘Hazır İş Devri Uzmanlığı’ konusunun F&M şirketinin kurucusu Osman Faik Bilge tarafından tanıtılacağı seminerimiz 7 Temmuz Salı akşamı saat 21:00’de Zoom’da gerçekleştirilecektir. Tanıtım sonrası sorular cevaplanacak, konuya ilgi duyan emlak uzmanlarıyla bire bir yapılacak ikinci görüşmeler için randevular oluşturulacaktır.

Tarih: 7 Temmuz Salı
Saat: 21:00 – 22:00
Yer: Zoom’da canlı
Sunan: Osman Faik Bilge – F&M kurucusu