Emlak ofisinin içinde ofis sahibi ve danışmanların birlikte katıldığı bir eğitim programıdır. Eğitim Hilmi Işıkören ve Belgin Benek tarafından gerçekleştirilir. Bölgesinde lider olmak ya da liderliğini sağlamlaştırmak isteyen emlak ofisleri için özel olarak tasarladığımız ‘Emlakta Lider Geliştirme Programı’ toplamda 36 saat süren sektörün ilk ve tek en kapsamlı eğitim programıdır.

Eğitim programına katılan emlak ofisinin bölgesinde lider olmasını sağlamak amacıyla ona edinmesi gereken tüm bilgiler sunulur. Testler, uygulamalı çalışmalar ve videolarla desteklenerek interaktif gerçekleştirilen program uygulanmaya başladığında katılımcılarda ilk günden itibaren belirgin bir değişim yaşanmaya başlar. Katılımcıların tabiriyle ofisin üzerindeki ölü toprağı kalkar. İşin nasıl doğru yapılacağının bilinciyle özgüven, motivasyon yükselir, mesleğe, işe ve ofise aidiyet artar. Sözleşmeli doğru fiyatlı portföy almak kolaylaşır, yer gösterme formu imzalatmak sorun olmaktan çıkar, kiralama işlemleri, satış kapatma oranı ciddi şekilde yükselir ve katılımcılar bölgelerinde lider olmaya doğru ilerler. Eğitim programı sonunda bir final testi yapılır ve tüm katılımcılara katılım belgesi verilir.

Eğitim programı içeriği ve katılım koşulları için hakkında bilgi almak için lütfen talebinizi formu doldurarak yollayın.

Satışlarını yükseltmek isteyen proje satış ofisleri için özel olarak tasarladığımız ‘Satış Yükselten Eğitim Programı’ toplamda 24 saat süren sektörün ilk ve tek en kapsamlı eğitim programıdır. Eğitim programına katılan proje satış ofisi ekibinin satışlarını yükseltmek amacıyla ona edinmesi gereken tüm bilgiler sunulur. Testler, uygulamalı çalışmalar ve videolarla desteklenerek interaktif gerçekleştirilen program uygulanmaya başladığında katılımcılarda ilk günden itibaren belirgin bir değişim yaşanmaya başlar. Katılımcıların tabiriyle ofisin üzerindeki ölü toprağı kalkar. İşin nasıl doğru yapılacağının bilinciyle özgüven, motivasyon yükselir, işe ve şirkete aidiyet artar. Müşterileri ikna süreci kolaylaşır, satış kapatma oranı ciddi şekilde yükselir. Eğitim programı sonunda bir final testi yapılır ve tüm katılımcılara katılım belgesi verilir.

Eğitim programı içeriği ve katılım koşulları için hakkında bilgi almak için lütfen talebinizi formu doldurarak yollayın.

Şirketinizde motivasyonu yükseltmek istiyorsanız lütfen talebinizi formu doldurarak bize iletiniz.

Şirket İçi Eğitim Talep Formu

    0