ÖzgürDemirci

Özgür Demirci

1977 Çanakkale doğumlu olan Özgür Demirci, Marmara Üniversitesi Matematik Öğretmenliği’nde okurken girdiği gayrimenkul sektöründe devam ederek 18 yılda farklı kurumsal markalarda, farklı pozisyonlarda görev aldı.

2002 yılında Levent – Etiler bölgesinde Arthur & Miller firması ile sektöre gayrimenkul danışmanı olarak adım atan Özgür Demirci, 5 yıllık süre boyunca Century 21 markası altında gayrimenkul danışmanlığı yaptı. 2009 yılında Study Ireland Eğitim ve Danışmanlık firmasını kurarak, Century 21 Türkiye’nin ana eğitmeni olarak Türkiye çapında danışmanlara eğitimler verdi. 2017 Nisan’dan bu yana Realty World Türkiye markası altında eğitimlerini sürdüren Demirci, aynı zamanca Çanakkale Realty World Incon Gayrimenkul ofisinin de sahibidir.

Özgür Demirci, sektörde edindiği yaklaşık 20 yıllık tecrübe ve bu tecrübeyi aktarma isteğiyle yaklaşık 10 yıldır Gayrimenkul Danışmanları için eğitimler düzenlemektedir. Danışman kökenli olmasının verdiği avantaj ile katılımcılar ile aynı dili konuşmakta, aynı yollardan geçmiş olması sebebiyle de katılımcılar ile farklı bir iletişim kurabilmektedir. Sektörün hak ettiği noktalara sektöre gönül vermiş ‘Gayrimenkul Profesyonelleri’ vasıtasıyla ulaşacağına, gayrimenkul danışmanlığının saygıdeğer bir meslek olduğuna inanan Demirci, bu vizyon ile gayrimenkul sektörüne katkı sağlamak için katılımcıların hayatına dokunarak eğitimlerine devam etmektedir.

Aynı zamanda Çanakkale’de yerel bir gazetede gayrimenkule dair yazılar yazan Demirci’nin yazıları farklı internet haber portallarında da alıntılanarak kullanılmakta ve gayrimenkul profesyonelleri ile birlikte gayrimenkul ile ilgili olan kişilere referans olmaktadır.

Diğer Üyeler

0