Hakkımızda

Hakkımızda

Online Emlak Akademi, emlak işinde olan ve olmak isteyen tüm bireylerin gelişimine yönelik emlak odaklı online, canlı ve interaktif bir platformdur.

Platformumuzda internet üzerinden canlı online eğitim, koçluk/mentorluğun yanı sıra genele açık otellerde yapılan eğitimler ve emlak ofislerinin ya da proje satış ofislerinin içinde gerçekleştirilen eğitimler bulunmaktadır.

Tüm eğitim, koçluk/mentorluk ve danışmanlık programları konu uzmanları tarafından verilir.

Biz kimiz?

Online Emlak Akademi ayda 150’den fazla ofis sahibi ve emlak danışmanına eğitim veren Işıkören Danışmanlık şirketi kurucu ortakları Hilmi Işıkören ve Belgin Benek tarafından kuruldu.

Amacımız emlak sektöründe eğitim alanında yepyeni bir kültür oluşturmak.

  • Gün içerisinde yoğun bir tempoda alınamayan eğitimleri akşam ev konforunda gerçekleştirmek.
  • Üstelik tüm eğitimleri konu uzmanları tarafından canlı ve interaktif vermek.
  • Online eğitimlerle işinizde kaldıraç etkisi yaratmak.

Bu amaç doğrultusunda hedefimiz; sektörde olan ve sektöre girmek isteyen tüm bireylere dokunmak, gelişimlerine katkı vermek.

Neler yaparız?

Online Emlak Akademi platformunda konu uzmanı eğitmenler tarafından temel, uzmanlık ve geliştirici olmak üzere emlak odaklı eğitimler veririz.

Platformda eğitim, koçluk, mentorluk ya da seminer verebilecek konu uzmanları Online Emlak Akademi yönetimi tarafından titizlikle seçilir.

Neden varız?

Online Emlak Akademi olarak biz emlak işinin kendine özgü doğruları olan derin bir alan olduğuna inanıyoruz. Bu derinliğe cevap verecek ölçüde kendinizi geliştirmeniz bir zorunluluktur. Ancak size katkı verecek eğitimlere, eğitimcilere ulaşmanız oldukça güçtür. İşinin ehli emlak eğitmenlerinin eğitim maliyetleri yüksektir. Eğitim yerine ulaşmak için trafikle boğuşmanız, farklı bir şehirdeyseniz ulaşım maliyetleriniz, gerektiğinde konaklama ve yemek giderlerinizle birlikte eğitimler bir hayli pahalıya mal olmaktadır.

Meslekleri eğitmenlik olan ve emlak alanında yılların eğitmenleri Hilmi Işıkören ve Belgin Benek bu sorunu çözmeye, zorlukları kolaylaştırmaya karar verdi. Güçlü bir online canlı emlak eğitim platformu kurarak ülkenin her yerinden kolayca ve ekonomik bir şekilde eğitim almayı mümkün kıldılar.

Akşam yemekten sonra evinizin konforunda çayınızı ya da kahvenizi yudumlarken eğitim alırsınız. İnternete bağlı bilgisayarınız, tabletiniz ya da cep telefonunuzda konu uzmanı eğitmenler gelişiminize katkı sağlar. Onları canlı izlerken soru sorabilir, anket ve testlere katılabilirsiniz.

Ekibimiz

bizlerle tanışmak istermisiniz

Tüm Ekibi Gör
Gayrimenkul Post Kopyası (3)

Hilmi Işıkören

Kurucu Ortak
Gayrimenkul Post Kopyası (2)

Belgin Benek

Kurucu Ortak
0