Neden varız?

Online Emlak Akademi olarak biz emlak işinin kendine özgü doğruları olan derin bir alan olduğuna inanıyoruz. Bu derinliğe cevap verecek ölçüde kendinizi geliştirmeniz bir zorunluluktur. Ancak size katkı verecek eğitimlere, eğitimcilere ulaşmanız oldukça güçtür. İşinin ehli emlak eğitmenlerinin eğitim maliyetleri yüksektir. Eğitim yerine ulaşmak için trafikle boğuşmanız, farklı bir şehirdeyseniz ulaşım maliyetleriniz, gerektiğinde konaklama ve yemek giderlerinizle birlikte eğitimler bir hayli pahalıya mal olmaktadır.

Meslekleri eğitmenlik olan ve emlak alanında yılların eğitmenleri Hilmi Işıkören ve Belgin Benek bu sorunu çözmeye, zorlukları kolaylaştırmaya karar verdi. Güçlü bir online canlı emlak eğitim platformu kurarak ülkenin her yerinden kolayca ve ekonomik bir şekilde eğitim almayı mümkün kıldılar.

Akşam yemekten sonra evinizin konforunda çayınızı ya da kahvenizi yudumlarken eğitim alırsınız. İnternete bağlı bilgisayarınız, tabletiniz ya da cep telefonunuzda konu uzmanı eğitmenler gelişiminize katkı sağlar. Onları canlı izlerken soru sorabilir, anket ve testlere katılabilirsiniz.

0