Emlakta Kişiye Özel Koçluk

 2.200,00

Tarih ve saat: 1 saat olan kişiye özel koçluk tarihi ve saati karşılıklı belirlenecektir.
Yer:Online Zoom ya da Skype
Danışman: Belgin Benek
Katılım bedeli: KDV dahil 2.200 TL / saat

Yurt dışındaki başarılı emlak profesyonellerinin farkı kendilerine yol gösteren sektör uzmanlarıyla birlikte hareket etmeleridir. Bu uzmanlar, koçluk ve mentorluk yaparak emlak profesyonellerinin işlerindeki verimliliği, performansı ve karlılığı yükseltmelerinde önemli rol oynar. Emlakta zirveyi hedefleyen emlak uzmanlarının sektör uzmanı bir koç ile ilerlemesi kaçınılmazdır. 2023’te hedefler daha zor, yol daha zorlu olacak. Yol boyunca yanınızda danışabileceğiniz güvenilir bir rehber varsa başarmak kolaylaşacaktır.

Türkiye’nin her yerinde emlak girişimciliği mesleğini yürüten ofis sahibi ve danışmanları bu konuda artık yalnız değil. Kişiye özel koçluk hizmeti şimdi 18 yıllık sektör tecrübesiyle iletişim uzmanı, emlak eğitmeni ve koç Belgin Benek tarafından veriliyor. İster haftada 1 saat, ister iki haftada 1 saat, isteğiniz ve ihtiyacınız doğrultusunda bu hizmeti şahsınıza özel alabilirsiniz.

Kimler katılmalı: Emlakta başarıya giden yolda deneme yanılmayla vakit kaybetmek istemeyen uzmanlar (ofis sahibi ya da danışman)

Kurallar:

  • Bu hizmet, satın aldığınız 1 saatlik kişiye özel koçluk hizmeti Belgin Benek tarafından Skype’ta online canlı gerçekleştirilir.
  • Koçluk için tarih ve saat karşılıklı belirlenir.
  • Bu program yalnızca koçluk hizmetini satın alan kişi içindir, aynı katılım linki ile başka kişi ya da kişiler katılamaz.
  • Koçluk esnasında, kişisel sebeplerle kopmalar yaşayarak programın bir kısmının veya tamamının izlenememesi kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Bu programın usulsüz şekilde kaydedilmesi, yayınlanması veya pazarlamaya çalışılmasının tespiti halinde hakkınızda hukuki süreç başlatılacaktır.

Tarih ve saat: 1 saat olan kişiye özel koçluk tarihi ve saati karşılıklı belirlenecektir.
Yer:Online Zoom ya da Skype
Danışman: Belgin Benek
Katılım bedeli: KDV dahil 2.200 TL / saat

Belgin Benek kimdir?

Yetişkin eğitimcisi kimliği, 18 yıllık emlak sektörü, 13 yıllık emlak eğitmenliği ve koçluk tecrübesiyle Belgin Benek, her ay 150’den fazla broker ve danışmana eğitim ve danışmanlık vermektedir.

2001 yılında Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi, Eğitim İletişimi ve Planlaması bölümünü bitirerek iş dünyasına adımını atan Belgin Benek, ilk iş deneyimine Yalın Enstitü Derneği bünyesinde Dünya Bankası ile ortak yürütülen “Nakliye ve Gümrük Yönetimi” projesiyle başladı.

Sosyal sorumluluk projeleri yürüten bir ajansta Tetrapak, Eczacıbaşı İpek Kağıt ve İpragaz firmalarına hizmet veren Benek, 2005 yılında Realty World Türkiye’de Kurumsal İletişim ve Franchise Müdürü olarak kariyerine devam etti. 2010’da kendi danışmanlık şirketini 2005’den beri birlikte çalıştığı Hilmi Işıkören ile kurdu. www.isikoren.com

‘Online Emlak Akademi’nin kurucu ortağı Belgin Benek, ‘10 Numara Motivasyon’ ve ‘Emlakta Liderlik’ kitapları ve emlak eğitimlerinin yanı sıra bir profesyonel koç olarak da emlak uzmanlarına bire bir yol göstermektedir.