İndirim!

Emlakta Kişiye Özel Mentorluk

 2.000,00  1.500,00

Tarih ve saat: 1 saat olan kişiye özel mentorluk tarihi ve saati karşılıklı belirlenecektir.
Yer: Skype
Danışman: Hilmi Işıkören
Katılım bedeli: KDV dahil 1.500 TL / saat

Emlakta Rehberlik (Kişiye özel mentorluk) Programı:

‘Emlakta Rehberlik’ birer saatlik mentorluk seanslarından oluşan emlak uzmanlarına (Broker ya da emlak danışmanı) özel bir programdır. Kişiye özel, bire bir online canlı olarak gerçekleştirilir. Programın amacı, emlak uzmanının işini sağlıklı bir şekilde yapması, istek, ideal ve hedeflerine ulaşması için ona ışık tutmak, amaca giden yolda yörüngede kalması için ona yol göstermektir. Uzmanın takıldığı, ilerleyemediği ya da sonuç alamadığı yerler tespit edilir. Tespit edilen noktalar derinlemesine analiz edilip nedenleri ortaya çıkarılır. Teşhis edilen noktaların iyileştirilmesi üzerine çözümler geliştirilir ve ilerleme devam eder.

Tüm seanslar 25 yıllık emlak sektörü ve 12 yıllık emlak eğitmenliği tecrübesiyle emlak mentoru ve eğitmeni Hilmi Işıkören tarafından gerçekleştirilir.

Kimler katılmalı: Bolluk vaat eden emlak işinde en yüksek pazar payına mümkün olan en kısa sürede ulaşmak isteyen, süreklilik ve kalıcılık için bir düzen ve sistem oluşturmak isteyen ofis sahibi ve emlak danışmanları

Kurallar:

 • Bu mentorluk programı, satın aldığınız 1 saatlik kişiye özel danışmanlık hizmeti Hilmi Işıkören tarafından online canlı gerçekleştirilir.
 • Bu mentorluk hizmetine satın alımı tamamladıktan sonra kayıt olduğunuz emailinize gönderilecek olan Skype linkine tıklayarak katılabilirsiniz.
 • Mentorluk için tarih ve saat karşılıklı belirlenir.
 • Mentorluk seansları web sayfası üzerinden bilgisayar, tablet, ya da telefonunuzdan Skype ile katılabilirsiniz.
 • Bu program yalnızca danışmanlığı satın alan kişi içindir, aynı katılım linki ile başka kişi ya da kişiler katılamaz.
 • Mentorluk seansları esnasında, kişisel sebeplerle kopmalar yaşayarak programın bir kısmının veya tamamının izlenememesi kullanıcının sorumluluğundadır.
 • Bu programın usulsüz şekilde kaydedilmesi, yayınlanması veya pazarlamaya çalışılmasının tespiti halinde hakkınızda hukuki süreç başlatılacaktır.

Tarih ve saat: 1 saat olan kişiye özel mentorluk tarihi ve saati karşılıklı belirlenecektir.
Yer: Skype
Danışman: Hilmi Işıkören
Katılım bedeli: KDV dahil 1.500 TL / saat

Hilmi Işıkören kimdir?

 • Eğitmen kimliği, 25 yıllık emlak sektörü, 12 yıllık emlak eğitmenliği ve mentorluk tecrübesiyle Hilmi Işıkören, her yıl binden fazla broker ve danışmana eğitim ve danışmanlık vermektedir.
 • 1997 – 2005 yılları arasında uluslararası gayrimenkul markaları RE/MAX Türkiye’de Franchise Müdürlüğü, Century 21 Türkiye’de ise Genel Müdürlük yaptıktan sonra ortaklarıyla birlikte Realty World’ü Türkiye’ye getirdi. Kurucu ortağı ve Genel Müdürü olduğu markayı 50 franchise ofise getirdikten iki sene sonra ana lisansörlük haklarını 2007 yılında Garanti Koza inşaat şirketine sattı. 2007 – 2010 yılları arasında markanın Genel Müdürlüğünü yürüttü ve 2010’da kendi danışmanlık şirketini 2005’den beri birlikte çalıştığı Belgin Benek ile kurdu.
 • Şubat 2012’de Türkiye’nin ilk online emlak seminerlerini yapan Hilmi Işıkören ortağı Belgin Benek ile birlikte tam 8 yıl sonra 2020’de yine bir Şubat ayında Türkiye’nin ilk ‘Online Emlak Akademi’sini açtı.
 • Hilmi Işıkören, ‘10 Numara Motivasyon’ kitabı ve sosyal medyada ‘Motivasyon Kartları’ adıyla bilinen iş ve hayata dair ilham veren, yol gösterici paylaşımlarıyla da tanınmaktadır.