Emlakta Zirve (Emlak Ofislerine Özel)

Tarih ve saat:Emlakta Zirve‘ Eğitim Programı tarih ve saatleri karşılıklı belirlenecektir.
Yer: Zoom ya da ofisinizde yüz yüze
Eğitmenler: Hilmi Işıkören ve Belgin Benek
Kayıt: Detaylar ve ücret bilgisi için 0532 374 10 70 Nolu WhatsApp hattımızdan iletişime geçerek programla ilgili detayları öğrenebilir, kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Ofis sahibi olarak bölgenizde zirveyi mi hedefliyorsunuz? Danışmanlarınız da sizin gibi zirve hedefi olan eğitime, öğrenmeye açık bir ekipten mi oluşuyor? O halde sizin ‘Emlakta Zirve‘ eğitim programına ihtiyacınız var. Ekibinizi bölgelerinde ve uzmanlık alanlarında zirveye çıkartacak toplam 48 saatten oluşan bu eğitim programına kaydolun, 2024’te ofisinizi hak ettiği yere taşıyın.

‘Emlakta Zirve’ pazarlama, iletişim ve satışla ilgili baştan sona yoğun bilgi ve uygulama içeriyor. Sonuçlarıyla yüksek memnuniyet ve fark yaratan her bir eğitim, katılan emlak ofisine özel online Zoom’da ya da ofisinizde yüz yüze gerçekleştiriliyor. Ofisiniz Türkiye’nin her yerinde olabilir. Açın bilgisayarınızı, bağlanın Zoom’a sizi ülkenin en köklü iki emlak eğitmeni 27 yıllık sektör deneyimiyle Hilmi Işıkören ve 19 yıllık sektör deneyimiyle Belgin Benek canlı karşılasın. Yok eğer eğitim ofisinizde olsun istiyorsanız, o zaman ofisinizde danışmanlarınızla birlikte bu eğitimi size özel alın.

Eğitim programında alacağınız eğitimler:

  1. Yeni Piyasalar Yeni Stratejiler – Emlakta dünün ve bugünün verilerini analiz ederek nasıl bir strateji belirlemeniz gerektiğini bu eğitimde keşfedecek, piyasalar değiştikçe ne yapmanız gerektiğini artık biliyor olacaksınız. (Tam gün 6 saat)
  2. Emlakta Kazandıran Zihin İle Fark Yaratma – Emlakta teknik, taktik ve stratejilerin işe yaraması için önce zihin temizliğinin şart olduğunu ve neler yaparsanız işinizde fark yaratabileceğiniz bu eğitimde! (Tam gün 6 saat)
  3. Emlak Zirve İçin Uzmanlık Stratejisi – Emlakta piyasalar değişse bile zirveye yükselişinizin durdurulamayacağı düzenli ve sürekli kazanca sizi ulaştıracak bölge ve alan uzmanlığı stratejisi bu eğitimde! (Tam gün 6 saat)
  4. Emlakta Satıcılarla Çalışmanın Yolları – Emlakta satıcılarla sözleşmeli olarak çalışabilmenin en etkili yollarıyla tanışıp portföy oluşturmayı nasıl kolaylaştıracağınız bu eğitimde! (Tam gün 6 saat)
  5. Emlakta Alıcıları Çalışmanın Yolları – Emlakta alıcıları hangi sorularla analiz edip gerçek alıcılara ulaşabileceğinizi, onlarla çalışabilmenin en etkili yollarıyla satışı nasıl kolaylaştıracağınız bu eğitimde! (Tam gün 6 saat)
  6. Emlakta Satışın Sihirli Yolu – Emlakta ister konut, ister ticari, müşterilerinizin karar verme sürecini kısaltarak sizi zirveye ulaştıracak satışın sihirli yolu bu uygulamalı eğitimde! (Tam gün 6 saat)
  7. Emlakta Etkili İtiraz Karşılama – Emlakta alıcı/satıcı itirazlarını ele alma stratejilerini, karşılaştığınız türlü sayıda satıcı itirazını etkili şekilde karşılayarak zirveye nasıl ulaşabileceğiniz bu eğitimde! (Tam gün 6 saat)
  8. Emlakta LinkedIn İle Müşteri Yaratma – Emlakta rekabetsiz alan LinkedIn’in fırsatlarını keşfedip yeni müşteriler yaratarak ticari ve konut, her tür mülkünüzü satma ya kiralamanın yolları bu eğitimde! (Tam gün 6 saat)

Kimler katılmalı: Bölgesinde zirveye çıkmayı hedefleyen emlak ofisleri

*Eğitim sonrası tüm katılımcılara katılım belgesi olarak ıslak imzalı sertifikalar verilir.

Tarih ve saat:Emlakta Zirve‘ Eğitim Programı tarih ve saatleri karşılıklı belirlenecektir.
Yer: Zoom ya da ofisinizde yüz yüze
Eğitmenler: Hilmi Işıkören ve Belgin Benek
Kayıt: Detaylar ve ücret bilgisi için 0532 374 10 70 Nolu WhatsApp hattımızdan iletişime geçerek programla ilgili detayları öğrenebilir, kaydınızı yaptırabilirsiniz.