Detaylı Bilgi

Emlak işinde gününüz çok yoğun geçiyor, zaman ayırıp eğitimlere katılmakta zorlanıyorsunuz. Ayrıca eğitimin verileceği yere gidebilmek için trafik, ulaşım gideri, yemek ve eğer şehir dışındaysa bir de konaklama derken işin zahmeti sizin için daha da artıyor.

Üzülmeyin artık bunları yaşamayacaksınız. Emlak eğitimleri şimdi evinize geliyor. İş sonrası akşam saat 21:00’de geçin bilgisayarınızın, tabletinizin ya da cep telefonunuzun karşısına, dilediğiniz eğitime HD kalitesinde kesintisiz katılın. Konu uzmanı eğitmenleri canlı izleyin, onlara dilediğiniz soruları sorun, kendinizi kolayca geliştirin.

Üstelik katılması çok kolay, ilave bir programa ihtiyaç yok! Andorid / ios cep telefonunuzdan, tablet, notebook ya da masa üstü bilgisayarınızdan internete bağlanıp bir tıkla canlı eğitimlere katılabilirsiniz. Tek yapmanız gereken dilediğiniz eğitime katılmak için kayıt olmak.

Ayrıca eğitimlere 95 TL + KDV’den başlayan son derece ulaşılabilir fiyatlarla ulaşabileceksiniz. Eğitmenlerin hepsi konularının uzmanı. Konut, ticari, arsa, arazi, otel gibi uzmanlık konularına hakim eğitmenlerin yanı sıra satış, pazarlama, iletişim, müşteri ilişkileri, gayrimenkul hukuku, gayrimenkul finansmanı ve kişisel gelişim gibi konularda uzman eğitmenlerin eğitimlerine de kolayca ulaşabileceksiniz. Gündemdeki eğitimlere hemen katılmak için kaydınızı yaptırın, kendinizi geliştirin.

Eğitimlerimiz

0